Bezpieczeństwo, to przewodnia dewiza marki Vitcas. Materiały ogniotrwałe powinniśmy stosować wszędzie tam, gdzie następuje bezpośrednie narażenie na ogień i działanie wysokich temperatur. Odpowiednio dobrana izolacja, jest nie tylko gwarancją bezpieczeństwa, ale także zabezpieczeniem przed nadmierną utratą ciepła. Niezależnie czy decydujemy się na zakup obudowy kominkowej, pieca opalanego drewnem, czy środków do ochrony instalacji C.O., warto postawić na najlepsze jakościowo produkty. 

Budujemy kominek

Kominki mają wiele zalet, które wpływają na coraz częstszy wybór właśnie tej formy ogrzewania. Zależnie od preferencji można wybrać projekt klasyczny lub ten o nowoczesnym wyglądzie, jednak niezależnie od wybranej formy, powinniśmy postawić na wysoką jakość materiałów budowlanych.

Akumulacyjne płyty paleniskowe Vitcas są solidnym budulcem, polecanym do zastosowań domowych. Kominek wybudowany z tego materiału będzie trwały, a zarazem zapewni wysoki komfort cieplny. Płyty dobrze akumulują ciepło, szybko się nagrzewa i wolno stygną, gwarantując tym samym dostarczanie ciepła jeszcze przez pewien czas po wygaszeniu ognia. Podczas budowy polecamy stosować także inne materiały ogniotrwałe z oferty Vitcas, jak specjalistyczne zaprawy murarskie, kleje, żaroodporne fugi i wysokotemperaturowe kleje.    

 Piece chlebowe opalane drewnem

Dla wszystkich tych, którzy pamiętają smak chleba pieczonego na drewnie, dobrym wyborem będzie zakup pieca opalanego drewnem. Do domowego użytku w zupełności wystarczy prosty model VITCAS CASA, wykonany z bardzo dobrych jakościowo, ogniotrwałych materiałów. Montaż jest łatwy i szybki, wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją. Polecany model zajmuje niewiele miejsca i zmieści się w każdym, nawet najmniejszym ogrodzie. Piec doskonale sprawdzi się do przyrządzania codziennych, zdrowych i smacznych posiłków dla całej rodziny.

Ochrona instalacji C.O.

Jeśli mówimy o domowym zastosowaniu produktów Vitcas, warto wspomnieć także o szerokiej gamie wyrobów do ochrony instalacji C.O. Wydajność centralnego ogrzewania ulega z czasem obniżeniu, na skutek korozji i odkładającego się w rurach kamienia. Preparat czyszczący instalacje Vitcas CH-SC, pomoże rozwiązać ten problem, a uszczelniacz wycieków oraz inhibitor korozji, zapewnią długotrwałą ochronę całej instalacji grzewczej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy VITCAS na stronie www.vitcas.pl

Vitcas Polska sp. z o.o.
32-500 Chrzanów, ul. Kroczymiech 40
tel. 12 444 6890
fax 12 444 6840
www.vitcas.pl